26 January 2015

LV - Šķiet, ka tieši pirms gada jautāju padomu, kur meklēt cilvēkus, kas būtu ieinteresēti vēstuļu apmaiņā (jā, es ļoti vēlējos rakstīt vēstules, iet uz pastu un nepacietīgi gaidīt atbildi), kad kāds man ieteica postcrossing. Lai gan formāts gluži neatbilda manām vēlmēm, tas izrādījās esam daudz interesantāks, satraucošāks un visādi citādi labāks. Pastkarte ir sevi pierādījusi kā mazu logu uz tavu un svešu pasauli jebkurā pasaules nostūrī, ko paver vien papīra strēmele ar adresi un uzlīmi uz tā. Tas ir lielisks veids kā dalīties un saņemt lieliskus padomus par mūzikas pasaules, grāmatu plauktu  un dzīves kā tādas noslēpumiem. Savā profilā citiem postcrossing dalībniekiem lūdzu padalīties ar savu iemīļotāko citātu, lai gan viņi to izpilda gandrīz vienmēr, fakts, kas mani pārsteidz visvairāk, ir tāds, ka gandrīz vienmēr saņemtos citātus spēju lieliski piemērot saviem tā brīža dzīves notikumiem, kā rezultātā vairākums kļuvis par iemīļotiem vārdiem. Lūk, viens no iemīļotākajiem citātiem, ko manā dzīvē ienesa Alekss no Ukrainas,-

Don't walk in front of me;
I may not follow.
Don't walk behind me;
I may not lead.
Just walk beside me and be my friend. 

EN - I remember asking here on lostinpattern to share some tips and places where I could find people interested in snail mail (writing an actual letter, going to post office and then anticipating for an answer) and somebody advised me to try postcrossing. While the format didn't coincide with my preferences, it turned out this option was and still is way better than I could have imagined. The postcards are like little snippets of your life you can share with people all around the world with little square of a paper featuring a picture, few words and maybe a sticker on it. It's a great way sharing and receiving great advise in music, books and life all around. I have a request on my profile for fellow postcrossers to share their favorite quotes and while they almost always do that, the thing that surprises me is the fact that they always have been very fitting the life vents I were going through at the time and hence many of them have become my favorites.  Here is one of my favorite quotes, shared by Alex from Ukraine, - 

Don't walk in front of me;
I may not follow.
Don't walk behind me;
I may not lead.
Just walk beside me and be my friend. PHOTOS: KETIJA NUĶE
EDITING: BRIGITA DAMBE

22 comments

 1. Fantastiski... nespēju nesajūsmināties par to baltumu.... un fantastiski ar kādām idejām cilvēki nesatiekas.. tava ar vēstuļu rakstīšanu ... un citāti tad var būt arī kas līdzīgs grāmatu terapijai vai ne....

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jā, man tas ir līdzvērtīgi jebkādai terapijai, bieži, kad sakrājies daudz darbu, paņemu brīvu stundu un sarakstu visus sakrājušos citātus savā kladītē. Ļauj atvilkt elpu un uzkrāt labas domas!

   Delete
 2. Izklausās tiešām interesants koncepts. Būs jāpaskatās vairāk info par šo :)
  & bildes ir tik skaisti ziemīgas :)

  ReplyDelete
 3. Ļoti skaistas bildes! Un paldies par atgādinājumu, biju jau papētījusi postcrossing, bet pati neesmu vēl izmēģinājusi. Šogad gribas darīt daudz jaunas lietas, tāpēc šī varētu būt viena no iespējām! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paldies! :) Šī ir laba lieta, jo var aizmirst un atkal atstākt un tā visu laiku. Bet pats labākais brīdis ir tad, kad negaidīti saņem kātu pastkarti, piemēram, no Tobago vai Japānas. Iesaku pamēģināt!

   Delete
 4. What a beaufitul weather..I miss snow so much this year in Prague..
  And that coat looks awesome!!!

  Happy Monday,
  Michael
  www.ontheleaf.net

  ReplyDelete
 5. ahh this is wonderful :) have a lovely day!!

  mfashionfreak♥blog

  ReplyDelete
 6. Ļoooti, ļoti skaisti, es arī tā gribu!

  ReplyDelete
 7. I love the light in these pics!!

  Let me know your thoughts about my latest article!

  www.searchingforlbd.com

  www.searchingforlbd.com

  ReplyDelete
 8. Citāts patiess un liekams aiz auss :) skaistas bildes un super mētēlīts ;)

  ReplyDelete
 9. What a beaufitul weather..I miss snow so much. Great coat adn great photos. Love it. I follow you, could you follow back, pls.

  http://mylovelyfashionbih.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. Nevaru nenopriecaties par sniegoto baltumu un tik daudz ka uz makona.
  Postcrossing vairakus gadus atpakal bija mana love affair. Veljoprojam kastite visas pastkartes stav un it ka acumirkli liekas jaatsak atkal, bet man visvairak nosita to prieku un aizrautibu tie cilveki kuri bija tik loti kritiski kadas pastkartes sutit. Tas, manuprat, nojauc to fun mirkli, kad ej un mekle domajot par nakamo cilveku, jo nesutis kuru katru un te ir tads kategorisks pieprasijums. pfff... nea.
  Ramona

  http://www.ramona-strikeapose.blogspot.ie/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Es bieži ignorēju prasības, ja man nav nekā no tā, ko citi postkroseri prasa. Tad tas vairs nav nopietni un interesanti, vismaz man. Tomēr cenšos sūtīt to, kas patīk man un raksturīgs mūsu Latvijas vērtībām. :)

   Delete
 11. Lovely photos! Thanks for stopping by my blog :)

  x
  http://razzdazzle.blogspot.mx

  ReplyDelete
 12. The snowy pictures are so beautiful. I love that big fuzzy warm-looking hat!

  xx freshfizzle

  ReplyDelete
 13. beautiful scenery and outfit.

  x
  dahi

  p.s. win a 100€ shopping voucher:
  http://www.strangeness-and-charms.com/2015/01/giveaway-win-100-fashion-voucher.html

  ReplyDelete
 14. Amazing setting! You looks like fairy doll in a fairy inland.

  ReplyDelete
 15. miss snow to such an extent. Awesome coat adn extraordinary photographs. Cherish it. I tail you, would you be able to take after back, pls.

  ReplyDelete
 16. What a wonderful weather..I miss snow to such an extent. Incredible coat and extraordinary photographs. Cherish it. I tail you,

  ReplyDelete
 17. Astounding setting! You looks like pixie doll in a pixie inland.snowy pictures are so excellent. I cherish that enormous fluffy warm-looking cap!

  ReplyDelete

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE