04 February 2015

LV - Īsti nevaru saprast, bet šķiet, ka tā bija saule, kas pēdējā brīdī lika paķert skapja apakšējā plauktā guļošos džinsus un beeeidzot tos arī uzvilkt. Tie tajā apakšējā plauktā stāv jau gadus sešus vismaz, pamesti, bet bieži apčamdīti. Neizpratne par to siluetu, izmēru un vispār dekādi no kuras tie nākuši mani kavēja saņemties tos uzvilkt arī izejot no mājas (nevis tikai, lai pagrozītos pie spoguļa). Bet vakar kaut kas nostrādāja un sapratu - viss, nav ko, vilkšu! Tas nekas, ka nevar saprast, kas tur notiek zem viņiem, bet krāsa tik forša un tik ērti! Un galu galā, kaut kas neredzēts. 

EN - I don't know what it was, maybe the sun that finally came out, but in the last minute before stepping out of the house I grabbed these jeans that were patiently waiting for this day more or less for six years. Confusion about the silhouette, size and generally decade from which they originate stopped me going farther my mirror and actually leaving house in them. But something clicked and I knew - this is it, I'm going to wear them! It's okay that they are different and it's okay you can't understand whats happening under them, but the color is so damn perfect and they are so comfy! 
JEANS: VINTAGE | COAT: PROMOD | SHIRT: BORROWED FROM DAD | SUNGLASSES: DIOR | NECKLACE: LĪVA KAŅEPE

PHOTOS: LĪVA KAŅEPE
EDITING: BRIGITA DAMBE

5 comments

 1. man ir tādi līdzīgi džinsi... tikai sarkani... nesaprotami kādi, bet visskaistākie... bērns saka ka klauna bikses...... uzmundrināji uz bloga ieraxtu, ja kāds nofočēs...jo stāsti par šādām biksēm ir tik interesanti... man patīk mēs meitenes, kuriem neinteresē izpatikt apkārtējiem...man patīk, ka mums patīk neglītais, bet kas tad ir neglīts un, kas glīts un kas to ir noteicis...kuram interesē... u rock girl...ļoti ļoti patīk

  ReplyDelete
  Replies
  1. Faktiski jau visas drēbes ir vienādas, atkarīgs kā tās pasniedz un bieži arī kas pasniedz! Kurš būtu iedomājies pirms pieciem gadiem, ka tīņu iemīļotie "šūzi" būs visām modes dīvām mīļākais kurpju pāris?

   Delete
 2. Ļoti tīk džinsi! Manā skapī būtu iespējams atrast vairākus BFjeans un ir arī kas pavisam līdzīgs - vintage Levi`s jeans. :) Kāds man reiz teica, ka palikšu single ilgi, ja nēsāšu tādus, bet ko darīt, ja tīk! x

  ReplyDelete
  Replies
  1. Man jau šķiet, ka jāvelk tas, kas pašam patīk, galu galā tieši tā vari parādīt, kas par zvēru esi ;)

   Delete
 3. LOVE LOVE LOVE this look!!! flawless

  http://deanswolves.wordpress.com/

  ReplyDelete

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE