04 March 2015

Šķiet, ka esmu jums palikusi parādā vēl vienu recepti no BalticBox labumiem. Taču ir tik žēl, ka visi tie gardumi iet uz beigām, turklāt ātri (jūs savus jau droši vien esat notiesājuši). Bet kas solīts, tas jāpilda. Tātad, šīs dienas receptē izmantoju Antras Gaisas dārzā augušo bumbieru našķi, kas tiek pozicionēts kā lieliska piedeva pie siera. Saku uzreiz, nav melots. Ja pamēģināsiet, burciņa un siers pazudīs nemanot, protams, ja vien  nepraktizējat savaldību augstākajā līmenī. Es nepraktizēju, tāpēc nolēmu, ka vajag paeksperimentēt, lai vismaz kaut kā ierobežotu bumbiera našķa devas. Radās traka ideja par mini picām ar bumbieri, zilo sieru un bietēm. Domāts, darīts! Un man pašai par brīnumu, galarezultāts bija labāks kā cerēts. Laikam paldies jāsaka visiem kulinārijas dieviem, kas man stāvēja klāt un BalticBox izplatītājiem, kas ļāva man našķēties! 


Viens liels pluss šai receptei ir fakts, ka sastāvdaļu proporcijas var mainīt pēc sirds patikas, tāpēc precīzi tās nemaz nevar uzskaitīt. Un droši varat likt vairāk virsū kā redzams bildēs - būs gardāk un noteikti arī acij patīkamāk. Bet tā jau ir ar tiem eksperiementiem, izošņā un tad zini kā būtu labāk. Ja nepārspīlēsiet ar zilo sieru, varēs sajust katras sastāvdaļas garšu, kuras kopā veido saldi sāļu garšas sprādzienu. 

Nepieciešams (10-12 picām):
Puse no šīs (saite) mīklas vai jūsu iecienīta picas mīkla
Antras Gaisas Bumbieru našķis
mīļākais zilais siers
bumbieris
vārīta biete
valrieksti

1. Sagataavo mīklu un sadala to 10 līdz 12 bumbiņās.
2. Mīklas bumbiņas ar rokām samīca un izstaipa, lai veidotu picas pamatni.
3. Uz mīklas liek 1-1,5 tējkaroti bumbieru našķa un pārējās sastāvdaļas.
4. Cepeškrāsnī cep 180 grādos pēc Celsija, aptuveni 10-15 minūtes vai cik nepieciešams, lai izceptos jūsu izvēlētā mīkla. 

9 comments

 1. Yummy! seems so deli:)
  Have a nice day dear,
  xoxo
  http://stylishpatterns.blogspot.com.es/

  ReplyDelete
 2. amazing style! :)

  www.agabierko.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. this looks delicious and healthy perfect for an afternoon snacks =) thanks for the visit =) keep in otuch hugs http://anotsosecretlife2011.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Tik garšīgi izskatās! :)

  ReplyDelete
 5. Wonderful and so yummy photos!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  ReplyDelete
 6. tu tik ļoti māki iedvesmot...joprojām par šo kastīti esmu sajūsmā...kaut kas nepieredzēti labs

  ReplyDelete
 7. These look so delicious! I can't wait to remake these.

  xoxo
  http://www.thewrittenrunway.com

  ReplyDelete

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE