03 March 2015

LV - Šo dienu no pagājušās nedēļas atceros kā šodienu; taisījos uz tikšanos, izkāpu no dušas, aizskrēju uz istabu un caur baltajiem aizskariem spīdēja tāda saule, kas aiz sajūsmas lika spiegt - PAVASARIS! Ar savu lielo optimismu izskrēju pa durvīm ārā baltās biksēs, rozā mētelī (šinī te) un ar saulesbrillēm uz acīm. Vakar taču bija pluss astoņi un bez saules! Šodien noteikti ir siltāk! Bet mans prieks bija īss. Viss kusa, pilēja, aukstums nežēlīgs. Tā nu gāju atpakaļ un dusmīga meklēju rudens laikam atbilstošas jakas, bikses un apavus. Neatceros pēdējo pavasari, kad jutos kā rudenī. Gribas ieviest spilgtas krāsas savā ikdienas garderobē, bet paskatoties ārā pa logu, visa lielā vēlme pazūd. Bet no gaišās puses - melns ir modē vienmēr. 

EN - I remember this day from last week like it was today. I was getting ready to meet up with my friend, from shower I ran straight to my room, which was so sun lit that in my big, no, huge joy I ran out of the house in white jeans, a pink spring coat (this one) and sunnies. It was so warm the day before, it must be even warmer with the sun, right? I was so wrong. It was rather cold and everything was melting from the short moments of sun. In short - it was yuck out there. So I had to go and change something that resembled my autumn uniform. But on the bright side - black is always in style and spring will be here soon. 
BAG: VINTAGE | PANTS: H&M | SUNGLASSES: NAU!

PHOTOS: LĪVA KAŅEPE
EDITING: BRIGITA DAMBE

7 comments

 1. Jā, pavasaris varēja pasteigties.
  Bet tāpat labi izskaties :)

  iekodiesmode.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Vajag februārī un martā kkad varbūt ieplānot brīvdienas uz siltām zemēm.... kas ar punktiņiem?!!! Man patīk - es sakrāsoju punktiņus uz acīm ala baņuta rubess stilā...

  ReplyDelete
 3. I love your oversized sweater
  xo
  www.laurajaneatelier.com

  ReplyDelete
 4. Cool pics!

  Would you like to follow each other ?

  Kisses

  Emily from PTT

  ReplyDelete
 5. Kā vienmēr lieliskas bildes un modele! :) Izskaties satriecoši.

  http://happinessvictim.blogspot.com
  x

  ReplyDelete
 6. Mmm... nagi! Perfekti ;)

  ReplyDelete
 7. so chic
  http://www.makedakerr.com/

  ReplyDelete

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE