04 May 2015

LV - Lai gan tas ir pieminēts about sadaļā, šķiet daudzi vēl nav piefiksējuši, ka es studēju starptautiskās attiecības. Tas nozīmē, ka reizi no reizes no manis tiek prasīts attiecīgs ģērbšanās stils - smart, smart casual līnijās. Taču zinot mani, es nespēju nepievienot daļu jautrības un modes. Likās būtu interesanti jums parādīt šo manas dzīves pusi, tā kā tas nav kaut kas, ko es velku ik dienas un atrādu šeit blogā. Jāpiemin arī fakts, ka studiju laikā starp lekcijām un eseju rakstīšanām līdz 3 naktī, mani īpaši neuztrauc mans ārējais izskats, esmu priecīga, ja no rīta spēju atrast skapī kādu klasisku kleitu. Taču konkrētos gadījumos, īpaši, kad strādāju, cenšos neizkāpt no šī stila, bet atdzīvinu to ar krāsām. Ko jūs velkat, kad nestāvat kameras priekšā vai dzīvojat "darba" dzīvi?

EN - Although there is a mention of this in my about section, I don't think that many of you know that I study International Relations. That means there is a certain way I should be dressing somewhere in lines from smart to smart casual. But knowing me, without a doubt I'm mixing in a slight hint of fun and fashion. I thought it would be interesting to show you this side of my life, since I don't wear this style on my daily basis and showcase it here. Saying that, I don't dress like this very often, between lectures and essay writings till 3 am, I could care less what I look like, I'm lucky if I'm able to pull something classy out of my closet at morning.  But certain events and times when I have work, require the aforementioned style, which I try to liven up with color. Tell me what you wear when you are not in front of the camera lens! GLASSES: MAX MARA | JUMPER: H&M | LIPSTICK: MAC RUSSIAN RED

PHOTOS: LAURA ALKSNE
EDITING: BRIGITA DAMBE

13 comments

 1. Such an amazing and stylish look! You are fab! Great combination of colors and patterns! Love it!
  xx
  cvetybaby.com

  ReplyDelete
 2. Love the wide leg pants and pops of color!

  Wishes & Reality

  ReplyDelete
 3. what beautiful bold colours in this post! Loving the contrast of the blue bag with that lovely duckling yellow sweater! Cute lipstick colour too!

  ReplyDelete
 4. love the mix of color together! that purse is beautiful!

  love from San Francisco,
  Britt+Whit

  ReplyDelete
 5. I love this outfit! Want those pants!


  http://www.lauramacij.com/2015/05/bloggers-event-by-deichmann.html

  ReplyDelete
 6. Burvīgs krāsu salikums- tik košs un dzīvīgs! Lielisks veids kā pavasarī atdzīvināt drūmo melno krāsu! Ļoti skaisti! :)

  www.callmemaddie.com

  ReplyDelete
 7. Gorgeous colors :)

  Bisous from France,
  Sand.

  www.taimemode-fashionblog.com

  ReplyDelete
 8. Man loti patik kosums. Reizem nesaprotu kadel cilveki tik loti baidas no ta un tu vel tik skaisti paradi, ka ar klasisko, melno kosums ir briniskigs un nepavisam ne lieks. Lai gan personigi neesam pazistamas, tomer man vienmer ir skitis (tas no bloga), ka esi klasiska stila piekriteja, jo tik daudz kombinacijas ir bijusas. Runajot par blogu un ikdienu. Es negerbjos speciali prieks bloga, tur var redzet ko esmu vilkusi un tie ir parsvara weekendu outfiti, jo pa nedelu nesanak nemaz nobildeties vai ari looooti reti. Ja diena ir super aiznemta un es stradaju majas, tad biezi vien loti ilgi palieku pidzammas bikses un auksa kaut ko pieklajigu, jo janu jaizskrien asi no majas tad tikai bottoms janomaina.

  xoxo
  Ramona

  http://ramona-strikeapose.blogspot.ie


  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja tie vien redzi apkārt, no klasiskā laikam neizbēgsi, kaut kur iesēžas. :) Man tāpat kā Tev, blogā varēja redzēt weekend outfitus, bet tagad, kad nav skolas noslogojuma, varu no rītiem apdomāties un ikdienā ģērbties tā, kā vēlos. Slinkuma dienas gan ir pidžammu dienas all the way. :D

   Delete
 9. I love how you combined the different patterns and colors.
  http://www.goosejacketustore.com

  ReplyDelete

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE