11 May 2015

LV - Pāris dienas atpakaļ sapratu, ka esmu pārvērtusies no personas, kurai patīk krāsas, par personu, kura krāsas iekļauj savā apģērbā. Es gribēju pavasarīgu all black looku formas un audumu ziņā, taču sapratu, ka nemaz nespēju to īstenot. Tad es atcerējos draudzeni sakot, ka saistot mani ar košām krāsām (par ko es, protams, tikai pasmīkņāju) un tad pavēros vēlreiz skapī. Tiešām, ārā veļas krāsu pārpilnība. Kur palicis viss melnais? Laikam tiem, kas saka, ka tu ģērbies tā kā tu jūties, ir taisnība. Tad kāpēc gan to neizmantot? 

EN - Few days ago I realized that unknowingly I have transitioned into a person that not only loves color, but actually wears it. I wanted to wear an all black outfit, that would be spring appropriate in terms of shapes and fabrics, but I just couldn't do it. And then I remembered my friend saying that she has associated me with color since we have known each other. Well, I looked twice at my closet, and there it was, an abundance of colors. Maybe it really is true and you dress just the way you feel, so why not embrace it? 


PANTS: BRIGITA DAMBE | T-SHIRT AND EARRINGS: H&M | SUNGLASSES: MAX&CO | SHOES: ASOS

PHOTOS: LĪVA BAMBALE
EDITING: BRIGITA DAMBE

14 comments

 1. man jau arī šķiet, ka ar melno mazliet sākam jau pārspīlēt.... jā jā jā Black is new blak un viss pārējais, kas tagad stilīgi, bet ahā mums beidzot ir jāiemācās ģērbties priekš sevis un visi, kas grib būt tik dažādi ir tik vienādi savos stilos un uz doto brīdi melns melns.... nē man jau patīk, dienām, kad gribas paslēpties un tādejādi melno izmantot nevis ohhhh stilīgum panāc šurpu....

  ReplyDelete
  Replies
  1. Runa jau nav par to, ka ģērbties melnās drēbēs ir "stilīgi", bet par to, ka agrāk man lielākā daļa drēbju tiešām bija melnas un es to krāsu mīlēju tikpat ļoti kā tagad, vienkārši tagad neapzinoties mans skapis ir pārvērties līdz nepazīšanai krāsu ziņā. Turklāt nezinu vai ar melno var tik viegli paslēpties, ja esi ģērbies gaumīgi, tā krāsa tomēr ir jānes.

   Delete
  2. Oi es negribēju izklausīties, ka uzbrūku melnajai.... man arī pat ļoti patīk... par teikto - iemācīties ģērbties priekš sevis - es mēģināju atbalstīt tavu domu, ka nemanot drēbju skapī ienākušas krāsas un mēs tām ļaujamies.... un man ar melno gan ir tā, ka tad, kad negribu uzbāzties pasaulei, tad valkāju - loģiski tikai manas izjūtas...par gaumīgi - katrs jau ar apģērbu izrāda tik viņam pašam zināmu attieksmi pret pasauli..... man laikam nepatīk būt gaumīgi ;) priekš sevis....

   Delete
 2. such a great look. love it

  http://carrieslifestyle.wordpress.com
  Posts online about many styles, Rome, New Zealand, Tahiti, Hawaii...

  ReplyDelete
 3. Nice look :)

  Bisous from France,
  Sand.

  www.taimemode-fashionblog.com

  ReplyDelete
 4. Ja, ja, man paliek loti garlaicigi klausities un skatities uz tiem trendigajiem neutrals & monochromes. Visi tik vienadi. Man prieks par tiem kas dzivo savu dzivi un ir pasi. Reizem es sacepos par to, ka varbut jaseko baram, bet tad saprotu tiesi pie skapja meklejot ko vilkt mugura, ka ne es labak esmu es pati. Man prieks skatities uz tavu kosumu. Es varu dret, ka uz ielas daudzas galvas griezas apbrina cik skaisti pavasraiga izskaties.
  xoxo
  Ramona

  http://ramona-strikeapose.blogspot.ie

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ai, paldies! :)
   Bet nu tā reizēm ir, gribi izskatīties tā kā citi, nemaz nenojaušot, ka varbūt uz tevi skatās un domā "gribu tā kā viņa"! Tāpēc vairs nesekoju tik daudz blogiem kā agrāk, daudzi palikuši vienādi un rezultātā neinteresanti!

   Delete
 5. Beautiful sweater, beautiful look!!

  (='.'=)
  -Lauren
  adorn la femme

  ReplyDelete
 6. I'm obsessed with your jacket! You look beautiful!

  ReplyDelete
 7. love the pants :)))

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. vienkārši un skaisti.

  dropofinkk.blogspot.com

  ReplyDelete

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE