06 July 2015

Lai saģērbtos man vajag vai nu piecas minūtes vai pusstundu un nervu sabrukumu. Par laimi, pirmais variants notiek biežāk kā otrais, taču joprojām jebkura reize, kad acumirklī varu saģērbties un būt ārā pa durvīm,  mani pārsteidz. Šī bija viena no tām reizēm. Kleita karājās uz skapja malas vēl no izlaiduma, bet brīvā laika apavi bija atceļojuši līdz gultas malai. Kleita un brīvā laika apavi? Man? Acīmredzot, ar pareizo jaku un aksesuāriem var arī tā. Esmu sapratusi, ka mazāka piepūle rezultējas labākā kopējā izskatā un pašsajūtā, jo mazāk ir vairāk! Un kā ir ar tevi? Kādi ir tavi ieradumi ģērbjoties?

It can go two ways when I'm dressing, it either takes me five minutes or half an hour and a nervous breakdown. Thankfully, first happens more than the other, but it still takes me by surprise every single time when I can get an outfit together in a heartbeat. This was one of those times. I had this dress still hanging on the side of my closet from my graduation day and these plimsolls lying by my bed. Dress and plimsolls? For me? With the right jacket, apparently, it worked out pretty nice. I have found that the less effort you put in your outfit, the better you look and feel. Less is more! And what about you? How it goes when you dress? 
DRESS: GIULIA | JACKET: C&A | EARCUFF: BIJOU BRIGITTE

PHOTOS: LAURA ALKSNE
EDITING: BRIGITA DAMBE

6 comments

 1. These photos are great, I love your cardigan
  xo
  www.laurajaneatelier.com

  ReplyDelete
 2. Es ģērbjos péc principa - negribu, lai mani pamana/ ir ok pašokét/ atbilstoši laikapstākļiem.... parasti jeans+tee irth besdt... kleita un sneakers ir norma, pat vairāk - ikdiena.... ģérbties tā kā nevajadzētu ir pareizi, vismaz man tā mana panka puse tā iedvesmo... tieši šodien teicu vīram - es jau varētu arī saģérbties tāvkā visi, kā gadi pieprasa, bet tad es sajuktu prātā... it kā jau ir vienalga kā, bet tā ir attitude....

  ReplyDelete
  Replies
  1. Galvenais, lai pašam patīk. Citādi - nav vērts!

   Delete
 3. What a lovely outfit for a rainy day! Your crocheted cardigan is so delicate and beautiful.
  xox,
  Cee
  www.cocoandvera.com

  ReplyDelete

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE