08 September 2015

LV - Klāt ir rudens! Tas man vienmēr saistījies ar pēdējām gada siltajām dienām, ābolu pīrāgiem un krītošo rudens lapu smaržu gaisā (nemaz nerunājot par modes nedēļām, kas jau aiz stūra!). Bet šogad rudens nolēma ierasties laikus (it kā tas jelkad būtu nokavējis) un atnest pelēkas, lietus piepildītas dienas. Nolēmu, ka nečinkstēšu par lietu un vēju un izmantošu to savā labā, velkot nevis bēdīgus lietusmēteļus, bet priecīgākas krāsas, kas vairāk piestāv rudenim. Kā tu cīnies ar rudens pelēko pusi? 

EN - It is that time of the year again. It is autumn, you guys! Which I have always associated with last warmish days of the year, apple pies and that smell of falling leaves in the air. Well, this year autumn came just in time (not that it has ever been late) and brought rain fulled gray days. I decided not to wrap myself up in a rain coat, but wear some happy autumn colors and a full skirt to actually embrace the weather and not sulk about the rain and wind. How you deal with the gray side of autumn?
Vintage skirt, H&M fine-knit jumper

Photos by Ketija, editing by me

6 comments

 1. Tas lietussargs ir mākslas darbs!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Skaidrs, manis varēja bildēs nemaz nebūt? :D

   Delete
 2. Es arī par to lietussargu jūsmoju... :) :)

  ReplyDelete
 3. Beautiful orange, perfect shooting with the rain..

  Michael
  www.ontheleaf.net

  ReplyDelete
 4. Wow un man vienmēr likās, ka lietus ir viens no lielākajiem modes blogeru ienaidniekiem! Bildes ir fantastiskas, tāpat kā tērps un aksesuāri! Un, ja nav noslēpums, kur Tu dabūji tik lielisku lietussargu? :)

  www.callmemaddie.com
  Laimē vienu no trijām New Yorker dāvanu kartēm 50 eiro vērtībā!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tā nemaz nav! Galvenais par lietu priecāties un to izmantot, nevis činkstēt. Šķiet, ka man blogā ir veseli trīs tēli, kas bildēti lietus laikā! Lietussargs pirkts sen sen atpakaļ, ja pareizi atceros kādā no Mola veikaliem.

   Delete

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE