07 October 2015

LV  Dzīvoju ar pārliecību, ka patieso rudens maģiju noķert ir ļoti grūti. Taču šogad šķiet, ka tas ir teju vai neiespējami. Diennaktī nav tik daudz stundu, lai paspētu izbaudīt visu, ko rudens piedāvā - skaistus saulrietus, dzestrus rītus, sēņošanu, vīnogu ķekaru, ābolus, plūmes un rudens modes tendences. Kad esi jau samierinājies ar to, ka laiks atvadīties no vasaras, klāt jau ir aukstie ziemas vakari un rudens teju teju palaists garām (nepārproti, vakari pie kamīna pēc dienas ziemas salā nav nemaz tik slikti). Taču tas nekas, būs vēl nākamais rudens (un šis jau nav nemaz beidzies), tāpēc šodien atstāju jūs ar pārīti šīs sezonas trendiem - flare džinsiem un tartanu. Un spēj iedomāties, šobrīd modē ir gandrīz visu stila džinsa, nu kad vēl kas tāds ir noticis?

EN  I have always felt that the magic of autumn is very hard to catch. But this year I have been running behind its tail like never before. There just isn't enough time to enjoy everything autumn presents - crazy beautiful sunsets, brisk mornings, mushrooms, grapes in your garden, apples, figs, plums and those autumn fashion trends. By the time you have let go of the summer, winter is already here and you find yourself in that place of no autumn again (though evenings by the fireplace after cold day outdoors isn't that bad, don't get me wrong). Anyway, I'm leaving you today with an outfit post that features two trends of the a/w season - tartan and flares. And can you imagine almost every style of jeans is on trend right now, when has that happened before?!
Lindex flare jeans and top, vintage shawl (similar here and here) and bag, H&M hat (similar here), Jeffrey Campbell boots 

Photos by Alksne

17 comments

 1. Ļoti skaisti un rudenīgi. Es patreiz arī esmu par tartan raksta šallēm, jau izraku visu skapi lai ko uzmeklētu, bet tā arī nekā neatradu. Tev ļoti piestāv (man vispār šķiet, ka sarkanā krāsa vispiemērotākā ir tieši tumšmatēm) :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paldies! Ceru, ka atradīsi, ko meklē! :)

   Delete
 2. Man vienmer ir gruti pemeklet apavus pie šādām biksēm... vasarā laikam vieglāk..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nu ar šīm biksēm ir kā ir, man ir divas izvēles - vai nu mega augsti papēži vai jāstaigā uz pirkstgaliem. :D

   Delete
 3. Gorgeous scarf! This look is lovely!

  http://MARTASFASHIONDIARY.com/leathersuede/

  ReplyDelete
 4. you look so lovely..that red tartan scarf is the perfect accessory for this look.

  http://modaodaradosti.blogspot.ba/

  ReplyDelete
 5. Jā, nebiju par to nemaz aizdomājusies ka šobrīd nav tāda džinsu stila kas nebūtu modē, vismaz grūti tādu iedomāties..Šalle ļoti skaista, jau kādu laiciņu domāju par to ka vajadzētu kaut ko tartan printā, bet neesmu vēl atradusi īsto lietu īstajā krāsā.

  Anete,
  foxinflora.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Arī man tagad gribas ieritināties lielā siltā šallē. Būs vien jāvelk ārā sava lielā tartan šalle :)

  ReplyDelete
 7. beautiful! love the color and added layers the scarf provides
  http://1finedai.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. Looking absolutely stunning! x

  ReplyDelete
 9. I love the plaid scarf. Amazing!

  http://www.eccoonlinestore.com/

  ReplyDelete
 10. Very nice pictures!

  http://www.factorymichaelkorsoutletstore.com/

  ReplyDelete
 11. Love the outfit.lovely :)

  http://www.allseasonscovers.com/arcteryx/

  ReplyDelete
 12. Cool look! I'm loving the colors

  http://www.boomcraftbeer.com/

  ReplyDelete

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE