12 October 2015


LV  Pirms pieciem gadiem blogi bija vēl kas jauns ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Tomēr jau tad aizrautīgi sekoju līdzi blogerēm, kas šobrīd ir neatņemama modes industrijas daļa, viens neliels, bet labi nostiprinājies zobratiņš. Skaidri atceros to dienu, kad uzrakstīju pirmo rakstu te, pati savā blogā. Tikko bija beidzies mācību gads un priekšā bija skaista bezrūpīga vasara. Likās, ka nekas mani nevar apturēt un kāpēc gan neizmēģināt to prieku, ko sagādā blogu lasīšana, pārvērst priekā, kas nāk no bloga rakstīšanas. Domāts, darīts. Un tagad, piecus gadus vēlāk, ir noticis tas, par ko es pat nebiju iedomājusies - blogi Latvijā vairs nav reta parādība (vismaz tos ir vieglāk atrast un tiem sekot), mūsu ir diezgan daudz. Bet kas mani priecē visvairāk - mēs esam neliela grupiņa cilvēku, kas dara to, kas mums patīk, turklāt labi, un galvenais - par to nekaunamies. Tāpēc nolēmām, ka ir pienācis laiks dažām no mums satikties pie kafijas krūzes un parunāt par mūsu pieredzi. #girlpower!

EN  I think it was about five years ago when blogs started to matter if not internationally, then at least regionally. But they were still something new in region (Northern/Eastern Europe) I live in. However, slowly, but surely blogs have become an integral part of the fashion industry, a small gear wheel of a big machine that is there to stay. I remember the day I started to blog as it was yesterday. It was the end of school year and a beautiful and carefree summer was ahead of me. I figured why not turn the enjoyment that comes from reading blogs into a pleasure that comes from actually writing one. And now, five years later, I have got more than that. I get not only to read, but actually meet those few people we have here passionately writing blogs about things they love. And my past Sunday was exactly about that, meeting beautiful, smart and ambitious ladies behind Latvian blogs. #girlpower! 
Dress by my design, Fendi Paradeyes sunglasses, vintage bag and clock

Photos by Līva Bambale, editing by me


Un meitenes (no kreisās uz labo) - Līva, Alksne, Laura, Alīna, Zanda, Santa un Madara! :)

And the lovely girls (from left to right) - Līva, Alksne, Laura, Alīna, Zanda, Santa and Madara! :) 

22 comments

 1. Looking beautiful! The photos look so fresh great job! x

  dropofinkk.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Wow, cik skaistas bildes ;) un prieks bija par tādu tikšanos! Cin , par vēl daudz tādām :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paldies! Noteikti jācenšas satikties biežāk un daudz biežāk! :)

   Delete
 3. Your glasses are so unique, great photos
  xo
  www.laurajaneatelier.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you, Laura! Fendi did a great work this season! Check out the Paradeyes collection, I'm sure you will find a funky pair that goes perfectly with your style! :)

   Delete
 4. Ļoti skaistas bildes :)

  ReplyDelete
 5. Love the positive vibe in these photos!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. I was talking with you non stop, while Liva did her magic, of course there is a positive vibe, and all thanks to you both! :)

   Delete
 6. Es nekad neesmu satikusies ar fellow bloggeriem, bet paris savas lasitajas gan personiski esmu satikusi. Tas bija liels satraukums un prieks. Lasot tavu rakstu, atcerejos savu sakumu. Vispar nebija nojausmas ka tas strada, es tikai rakstiju un isteniba paris gadus nevienam neko par to nestastiju, jo nebiju parlieciata, ka kads sapratis, gribejas satikt tos, kas mekle un kas ir uz viena vilna ar mani. Un ar laiku ta ari notika. Briniskigi, ka jus ta nolemat satikties. Lai jums turpmak sanak ta un veidojas briniskiga apvieniba.
  xoxo
  Ramona


  http://ramona-strikeapose.blogspot.ie

  ReplyDelete
  Replies
  1. Manā gadījumā bija tieši tāpat. Jo Latvijā tobrīd bija ļoti grūti atrast kādu līdzīgi domājošu šinī sfērā (laikam slēpāmies viena no otras), bet tik ļoti gribējās kaut ko rakstīt un darīt. Un prieks, ka to ne tikai iesāku, bet arī turpināju. Kad ciemojies Latvijā, dod ziņu, labprāt ar Tevi satiktos! :)

   Delete
 7. beautiful dress
  follow me: http://newyorkparigimilano.blogspot.it/2015/10/my-looks-on-instagram-3.html

  ReplyDelete
 8. Skaista kopbilde. Prieks jūs visas kopā redzēt! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Un bija patiess prieks beidzot satikties un mierīgi pasēdēt, parunāt! :)

   Delete
 9. Love the sunglasses and your bag, shining.

  http://www.eccoonlinestore.com/

  ReplyDelete
 10. These pictures were so perfect!
  http://www.uggbootsoutletstore.com/

  ReplyDelete
 11. You look so classy in that outfit.
  http://www.factorymichaelkorsoutletstore.com/

  ReplyDelete
 12. That’s a good suggestion for how to be dressed on meeting point. Do you know how to customize your dresses?

  ReplyDelete
 13. Very nice pictures! Loving the style!
  http://www.tmearegion26.com/roger-vivier/

  ReplyDelete
 14. Great pictures. It is so beautiful.
  http://www.avalonentries.com/

  ReplyDelete

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE