06 January 2016

EN     A radiance-boosting concentrate of 9 rare and precious dry oils that gives the skin a luxurious youthful glow. To get back those peachy cheeks and bright skin tone that cold months suck out of your skin try Madara Radiant Energy Organic Facial Oil. Just after a month of using, my skin now braves the cold temperatures and radiates along with the sun in the winter cold days. I use 3-4 drops each evening. Even though it makes my face feel fresh in the mornings I still sometimes feel like I need an extra oomph. When that happens I add 1-2 drops of it into my day creme; the oil wakes up my skin and the citrussy scent sends me straight to Italian Provence! It absorbs in about 3-5 minutes, depending on how thirsty my skin is. Few weeks later my skin tone has evened out and there is no sign of dry patches around my problem zones. Now share with me, what is your favorite facial oil? 

You can order Madara Radiant Energy Facial oil here for free delivery in Latvia and here for delivery worldwide. 

LV     Mirdzumu stimulējošs koncentrāts no 9 izmeklētām un vērtīgām sausajām eļļām piešķir ādai veselīgu, starojošu un jauneklīgu izskatu. Lai atgrieztu rozā vaigus un starojošu sejas ādu, kas pazudusi aukstā laika un svētku sezonas ietekmē, iesaku izmēģināt Madaras Radiant Energy Eļļu Sejai. Pēc pirmā eļļas lietošanas mēneša, mana sejas āda vairs nebaidās no aukstajām temperatūrām un staro kopā ar ziemas spožo sauli. Ik vakaru lietoju 3-4 pilienus; lai gan ar to pietiek, lai sejas āda no rītiem pamostos, reizēm šķiet, ka nepieciešamas papildus oomph. Tādos gadījumos pievienoju 1-2 pilienus dienas krēmam; eļļa pamodina sejas ādu, bet svaigā citrusu smarža aizsūta mani uz Itālijas provinci. Atkarībā no tā cik izslāpusi ir sejas āda, eļļa iesūcas aptuveni 3-5 minūšu laikā. Sejas ādas tonis ir izlīdzinājies un nav ne miņas no sausiem ādas plankumiem. Tagad padalies Tu, kāda ir Tava mīļākā eļļa sejai?

Madara Radiant Energy eļļu ar piegādi par brīvu Latvijas teritorijā vari pasūtīt šeit, vai ar piegādi visā pasaulē šeit

9 comments

 1. I just want to soak my face into this one! Love a good face oil!

  ReplyDelete
 2. oh wow. absolutely beautiful photos. this products look so luxe
  www.thefashionfraction.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you for your kind words! And I would definitely put this one in a luxe category - the packaging, the aroma, everything is top notch!

   Delete
 3. what an interesting product! the ingredients look really amazing! :D

  Have a great day!
  Animated Confessions

  ReplyDelete
 4. Amazing recomendation Brigit!! Would love to have one!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Go and get your hands on it! You won't be disappointed!

   Delete
 5. wow, lielisks jaunais bloga dizains. Arī bloga raksti izskatās tik "glancēti" un perfekti :) Runājot par šo eļļu, man viņa vēl stāv neizlietota, bet tāpēc, ka manai sejai likās pa smagu, pēc laika uzmetās zemādas pumpas :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paldies, paldies! Tik liels prieks dzirdēt, ka lasītājiem patīk jaunais izskats! ;)
   Tu mani tā nebiedē! Es vienmēr paļaujos uz Tavām rekomendācijām, tāpēc, ka mums abām ir tādas diezgan jutīgas sejas ādas, tagad pat nezinu ko domāt. Hmm, varbūt pamēģini atšķaidīt nakts krēmā un lietot vien katru otro/trešo dienu?

   Delete
 6. Thank you for sharing! Great recommendation.

  anaprodanovich.com

  ReplyDelete

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE