03 February 2016

EN     I already raved about Kardashian Beauty Dry Oil here, but now it's time to shine the light on this bottle - the Kardashian Beauty Dry Shampoo. I wash my hair every second day, which gets annoying real fast; and if there is any product that lets me live through that third day, then it's this product. It doesn't leave my hair strangled, sticky or flat. After just a few sprays my hair looks clean, stronger, thicker and with a dash of glamorous sheen (and no white visible residue like from syoss or batiste!). And on top of that, the black seed oil allegedly rejuvenates and nourishes the hair. Sounds pretty good, no? I can just add that this bottle saved me through the festive season, when there was barely any time to properly take care of myself. And with this said, the wait for the Kardashian Beauty shampoo and conditioner due in March has officially started!

LV     Jau stāstīju par savu pozitīvo pieredzi ar Kardashian Beauty sauso eļļu šeit, bet nu ir pienākusi kārta prožektoru gaismu pavērst pret Kardashian Beauty sauso šampūnu. Matus mazgāju katru otro dienu, kas ātri un bieži apnīk; bet, ja ir kāds produkts, kas man palīdz izvilkt arī trešo dienu, tad tā ir šis līdzeklis. Pēc dažiem pūtieniem mani mati izskatās tīri, daudz stiprāki, biezāki un ar patīkamu spīdumu. Uz matiem nepaliek baltas pēdas (kā lietojot syoss vai batiste sausos šampūnus), tie nekļūst lipīgi vai plakani. Turklāt melno ķimeņu eļļa atjauno un baro matus. Izklausās feini, ne? Varu vien piebilst, ka sausais šampūns bija mans glābiņš svētku sezonas laikā, kad kārtīgi par sevi parūpēties laika nepietika. Un vēl kas - jau martā iznāks kolekcijas papildinājums! Oficiāli ir uzsākta uzskaite līdz manās rokās nonāks jaunais šampūns un kondicionieris. 


PHOTOGRAPHY: BRIGITA DAMBE


6 comments

 1. Pēc Tavas atsauksmes par eļļu, nopirku mazo iepakojumu pamēģināšanai, noteikti pirkšu arī lielo. Tagad āķis lūpā par sauso šampūnu :D Kā ar smaržu? Ir līdzīga eļļas smaržai, vai varbūt nav vispār?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tā eļļa ir debesu dāvana, vai ne? :D Sausais šampūns smaržo tāpat, bet smarža ir nedaudz mierīgāka kā eļļai, nav tik izteikta. Starpcitu, martā iznāk kolekcijas papildinājums - šampūns un kondicionieris, redzēs cik ātri tiks līdz Latvijai, jo pagaidām līnija nav likusi vilties un zinot cik labi ir šie produkti, jaunajiem ir jābūt īstām bombām! ;)

   Delete
 2. Jā, šis mans mīļākais sausais šampūns ! Pirms tam nevarēju iedomāties, ka sausais šampūns var būt tik perfekts !!

  Linda
  http://www.peppercakes.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vai ne! Mani ļoti vilina arī smarža, kas ir neatņemama sastāvdaļa tādiem produktiem.

   Delete
 3. Pagaidām neesmu vēl spējusi pārkāpt pāri Batiste sausajam šampūnam, lai gan biju mēģinājusi, nesekmīgi. Atgriezos pie Batiste. Ļoti skaists iepakojums, tas tiesa, bet ceru, ka efekts vismaz tik labs. Gan jau pienāks diena iepazīties :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zanda, nemeloju! Ir labs, uz tumšiem matiem ideāls. Iepakojums vien papildus pluss. ;)

   Delete

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE