07 July 2016

EN   Back to all black outfits,  pink eye shadows and dilemma of my life - to cut my hair or not? Whenever my hair starts hitting somewhere below shoulders I start panicking and asking all my friends if I should cut it short again. I haven't got a hard answer yet, so maybe I should go for it and leave it as it is until autumn? I have been having fun with the long hair anyway, making braids and buns and whatnot. Btw, what is your favorite hair length for you?

LV   Apiets pilns aplis, lai atgrieztos pie melnā apģērba, rozā acu ēnām un mūžīgā jautājuma - griezt vai negriezt matus īsākus? Ik reizi, kad mati sāk stiepties pāri pleciem, mani pārņem panika un visus savus draugus apberu ar jautājumu kalniem par matiem. Līdz šim noteiktu atbildi saņēmusi neesmu, tāpēc šķiet, ka jānodzīvo līdz rudenim un tad jācērpj nost. Bet tikmēr jāturpina pīt bizes, siet copes un peļastes. Un kāds ir Tavs iecienītākais matu garums?


COAT: MANGO | PANTS: H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE 2016 | SHOES: ASOS

PHOTOS: LAURA ALKSNE
EDITING: BRIGITA DAMBE

3 comments

 1. Ļoti labs matu garums. nevajadzētu pārlieku daudz griezt nost. :)

  ReplyDelete
 2. Piekrītu iepriekšējajam komentāram - manuprāt, Tev pašlaik ļoti labi izskatās! :)
  Ļoti skaistas bildes, pilnībā sasaucās ar Tavu tērpu! Skaisti!

  P.s.
  No kurienes Tev tā burvīgā somiņa? :)

  www.callmemaddie.com

  ReplyDelete
 3. Man jau, personīgi, liekas, ka Tev ļoti piestāv gari mati, bet, protams, gari mati prasa lielas rūpes. Tā kā nav jau zobi, ja nu kas - ataugs. :) Es arī baigi baidījos, ka nogriezīšu un nepatiks, bet tagad jau gandrīz gadu staigāju ar bobu mainot ik pa laikam mainot garumu un esmu vairāk kā priecīga nekā kādreiz ar saviem garajiem, izstīdzējušajiem matiem. :)

  ReplyDelete

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE