30 June 2017
POSITIVUS - PĀRBAUDĪTA VASARAS VĒRTĪBA

Ja man jautā kādēļ ik gadu dodos uz Positivus, mana atbilde ir vienkārša - atmosfēra un mūzika. Ticu, ka katrs rada pats savu vidi un saredz to, ko grib saredzēt. Pat mans iekšējais skeptiķis šeit paliek bez maltītes un, lūk, kāpēc:

1. POSITIVUS=POZITĪVAS EMOCIJAS

Ne velti Positivus tiek dēvēts par vienu no draudzīgākajiem mūzikas festivāliem ģimenēm un lielām draugu kompānijām. Apmeklētāju vidū atradīsi kā 2 gadniekus, kas prieka pilni lēks mūzikas ritmā vai ballēs bērnu salā (starpcitu, līdz 10 gadiem bērniem ieeja positivus ir bezmaksas un pirmo reizi no 11-16 gadiem ar 50% alaidi!), tā jauniešus un seniorus, kas ar smaidu sejā dziedās līdzi savu iemīļoto dziesmu rindām, radot draudzīgu un ģimenisku atmosfēru, kurā justies droši un ļauties baudai. 


2. PRIEDES ĒNĀ, JŪRAS KRASTĀ

Festivāla laikā nekas nevar būt svētīgāks par ēnu priedes pakājē – Salacgrīvas kāpu milzu priežu parkā, kur atvilkt elpu, baudīt mūziku un saulrietu reizē. Festivāla lokācijas vieta ļauj atpūsties no pilsētas kņadas un reizē baudīt atpūtu pie dabas krūts 3 dienu garumā. Atvelc elpu pie dabas skatuves, kur var baudīt dažādus konceptuālus mūzikas projektus, kā arī pozitīvi uzlādēties kopā ar improvizācijas teātri un komiķu stāvizrādēm.


3. KINOMĀNIJA

Ja esi īsts kinomāns, noteikti jau esi paspējis novērtēt kino telti! Arī šogad Shortcut kinoteātra programma ar vairākām muzikālām filmām, neaizmirstamiem skaņu celiņiem, kino par mūziķiem un pat mūziklu būs gards kumoss ne tikai kinomāniem, bet arī labas mūzikas cienītājiem. Iedomājies – La La Land tik pasakainā vidē! Nepalaid garām iespēju novērtēt filmas romantiskā gaisotnē, apsedzoties ar plediem un baudot burvīgu pankūku no Crepes Cafe piedāvājuma!


4. MŪZIKA

No šī festivāla nav iespējams doties prom neizbaudot kaut vienu izcilu muzikālu sniegumu (ALT-J ANYONE?!). Ja vēl par to šaubies un tikai sastādi savu grafiku, noklausies manu POS’17 izlasi šeit


5. MĀKSLA VISĀS FORMĀS

POSITIVUS ir svētki visām tavām maņām! Īsts stila gardēdis koncertu starplaikos klātienē iepazīst latviešu diazaineru darinājumus un satiek pašus dizainerus, kas ir atvērti iepazīties ar tevi neformālā gaisotnē. Baudi ne tikai mūziku, bet priecē arī acis un savu mazo gariņu, kuru apmierina viss unikālais – sākot ar neierastiem aksesuāriem un beidzot ar unikālām mājlietām.


POSITIVUS - BAUDA VISĀM MAŅĀM

1. PERFEKTS SABIEDROTAIS

Neviens no mums robežas nepārkāps, bet, lai laba pieredze kļūtu par fantastisku piedzīvojumu uz festivālu jādodas labā draugu kompānijā. Kurš cits uzmanīs tevi un tavas mantas, kad dosies uz labierīcām, vai iedrošinās uz ko jaunu, piemēram, mūzikas videoklipa filmēšanu Coca-Cola teltī, lai pēc tam kopā dotos uz Barselonu, vai lēkšanu no Red Bull torņa?


2. PLĀNO

Cik neinteresanti, bet nepieciešami! Kopš nokavēju Tom Odell uzstāšanos tālajā 2013. gadā, es uzmanīgi izplānoju savu koncertu grafiku, lai nekas tāds vairs neatkārtotos. Nu mazo papīra programmiņu ir nomainījusi POSITIVUS aplikācija, kas ne tikai satur visu nepieciešamo informāciju par festivāla norisi, bet arī sūta atgādinājumus, lai tu neko nenokavētu! 


3. KOŠI, BET ĒRTI

Izvēloties apģērbu festivālam, atceries, ka šogad nekārtīgā hipija tēls vairs nav modē un ģērbt desmit nekārtīgas kārtas nav nepieciešams. Ģerbies sievišķīgi, eleganti, bet brīvi, izvēlies interesantas krāsu kombinācijas un nepārcenties ar lielu daudzumu aksesuāru – tev ir jāizskatās labi priežu fonā, nevis jāsaplūst ar masu. Lai Tev nevajadzētu attapties pie tukšas apģērbu somas, saprotot, ka viens outfits dienā ir par maz, jo pirmajā dienas pusē saliji (tā arī var notikt), ņem līdzi vismaz 2 outfitus un lieku pāri apavu, jo dubļu vannas pie Lattelecom skatuves mēdz pārvērsties par realitāti. Trīs lietas bez kā neiztiksi – galvassega, gumijnkieki un paša darināts aksesuārs!


4. PRIECĪGS PUNCIS

Lai tavs organisms spētu turēt līdzi izklaidēm visas nakts garumā un nedusmotos uz Tevi pēc kārtējā BURGER STORY burgera, sāc rītu ar glāzi ūdens un augļiem vai kādu augļu smūtiju no Big Boost vai KoKo&Nut Co. stenda. Un dienas laikā turpini uzņemt šķidrumu, lai kādu apstākļu dēļ nepalaistu garām Alt-J. Kamēr esam uz veselīgās nots - ja esi aizmirsis savu zobu birsti, festivāla teritorijā būs PARODONTAX un SENSODYNE zobu stacija, kur droši varēsi uzpucēt zobus pēc maltītēm. 


5. ĻAUJIES

Atceries, ka uz visiem koncertiem un filmām Tu nepaspēsi, bet mirklis šupūļtiklā ar mīļoto būs daudz vērtīgāks. Ļaujies atmosfērai un zāles pleķus uz biksēm nēsā ar godu. Lietus lāses sagaidi ar deju un no rīta visiem savā ceļā novēli labu rītu – radi atmosfēru, kurā Tu vēlies būt. Baudi kompāniju un visu, ko POSITIVUS tev piedāvā – atmosfēru, gardu ēdienu un unikālu muzikālu pieredzi. 


BE #POSITIVUS17 !

FOTO: BRIGITA DAMBE; 1,5,6,7,11 via Positivus Flickr

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE