06 September 2018

No 5. līdz 8. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākais pārtikas nozares notikums – izstāde “Riga Food 2018”, kurā savus jaunākos produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 700 uzņēmumu kopumā no vismaz 37 valstīm. Būs vērienīgas starptautisku un pašmāju uzņēmumu ekspozīcijas, meistaru sacensības, pārtikas produktu konkursi, jaunumu prezentācijas, izglītojoši semināri, aizraujoši šovi, meistarklases un degustācijas.

Ekspozīcijās tiks piedāvāti pārtikas produkti, delikateses, jūras veltes, garšvielas, konservi, saldēti produkti un pusfabrikāti, kā arī alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni. Būs iespējams apskatīt sabiedriskās ēdināšanas inovativās tehnoloģijas un risinājumus, pārtikas pārstrādes aprīkojums un iepakojums, veikalu un restorānu aprīkojums, kā arī viesnīcu aprīkojums. Neiztrūkstoša daļa būs mājsaimniecības un virtuves piederumi, dezinfekcijas un tīrīšanas līdzekļi, kā arī galda dekorēšana un dizains, suvenīri un idejas dāvanām.

Lai apmeklētājiem būtu vieglāk orientēties plašajā piedāvājuma klāstā, izstādes ekspozīcijas tiks izdalītas nodaļās - "Riga Food Regular Expo", "Riga Food Drinks", "Riga Food Gourmet", "Riga Food Specialty", "Riga Food Printing and Packaging Tech", "Riga Food Technology And Ingredients", "Riga Food Catering And Retail Tech", "Riga Food Hotel Expo", "Riga Food Clean Expo", "Riga Food Innovation" un "Riga Food Logistics".


Pasākuma organizētāji ir padomājuši arī par valstu kopstendiem, kuru kopējais skaits solās sasniegt vismaz 12 – pirmo reizi izstādē būs liels Krievijas uzņēmumu kopstends, kā arī būs apskatāms Lietuvas, Igaunijas Gruzijas, Itālijas, Kanādas, Ukrainas, Polijas, Uzbekistānas, Baltkrievijas, Meksikas un, protams, arī Latvijas nacionālais kopstends. Pirmo reizi izstādē piedalīsies uzņēmums no Kipras, Irānas, Ēģiptes un Albānijas, vairāki uzņēmumi no Ķīnas un pēc ilgāka laika ar ekspozīcijām atgriezīsies Portugāles, Taizemes, Francijas, Armēnijas, Spānijas un Nīderlandes uzņēmumi.

Protams, piedaloties 20 nozares uzņēmumiem, izstādē būs apskatāmi Latvijā ražoti piena un gaļas produkti, maize un saldumi, izstrādājumi no ogām, augļiem un dārzeņiem, garšvielas, kafija, pārtika bērniem un vēl daudzi citi kvalitatīvi un gardi pārtikas izstrādājumi. Apskati un iepazīsti tādus uzņēmumus kā “Lat Eko Food”, “RKF Valežs”, “Jaunpils pienotava”, “Almarini”, “Ramkalni Nordeco”, “Mosenc”, “Dimdiņi”, “Skrīveru saldumi”, “Karameļu darbnīca”, “Kronis”, “Aloja Starkelsen”, “Naukšēni”, “Kunturi”, “Top Food”, “Smiltenes piens”, “Lubeco”, “Puratos Latvia” un “Ādažu gaļas nams”.

Nozīmīga Latvijas nacionālā kopstenda daļa būs arī Latvijas maiznieku biedrības ekspozīcija, kurā piedalīsies vairāki Latvijas maizes cepēji: “Hanzas Maiznīca”, “Lāči”, N. Bomja maiznīca “Lielezers”, “Vidzemes maiznīca”, “Saldus maiznieks”, “Maiznīca Flora” un “Dona”. Šogad Latvijas Maiznieku biedrība atzīmē 25 gadu jubileju, tādēļ izstādē “Riga Food 2018” 7. septembrī notiks jubilejas simpozijs “100 iemesli, kāpēc jāēd maize”, kā arī visas izstādes dienas izstāžu centra vestibilā būs skatāmas maizes gleznas.



Jau sesto gadu izstādē “Riga Food” Latvijas novadu kolorītu un tradicionālos ēdienus izbaudīt piedāvās Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales mājražotāji, zemnieku saimniecības, mazie un vidējie uzņēmumi, kas būs apkopoti četru Latvijas reģionu kopstendos. Šogad savu produkciju prezentēs vairāk nekā 130 mājražotāji!

Vairāk informācija ŠEIT

Contact

© Brigita + Kristīne
DESIGN

by

THE BASIC PAGE